Oferta anului școlar 2021-2022

Începând de miercuri, 1 septembrie 2021, între orele 10,00 -14,00, părinții, copiii și elevii din orașul nostru și localitățile alăturate sunt așteptați la Clubul Copiilor Gura Humorului pentru înscrierea la activitățile instructiv-educative din oferta educațională a cercurilor care vor funcționa în acest an școlar. CURSURILE SUNT GRATUITE!
Documente necesare la înscriere:
1. Cerere de înscriere completată și semnată de către părinte/reprezentant legal/tutore
2. Copia certificatului de naștere

Mulțumim pe această cale tuturor părinților și colaboratorilor noștri care au fost alături de echipa Clubului Copiilor Gura Humorului și s-au implicat activ în cele mai importante activități și proiecte ale instituției noastre!
Vă așteptăm și în acest an în micul nostru univers în care timpul petrecut este valorificat pentru dezvoltarea competențelor și abilităților copiilor, precum și pentru descoperirea potențialului creativ, artistic, tehnic și sportiv al acestora.
Date de contact:
Str. 1 Mai, nr. 9, tel./fax. 0230 230804
E-mail: ccegh@yahoo.com
👉
Structura anului scolar 2021-2022 conform OME nr.5549/2021